| anonim_4396 a întrebat:

am instalat fifa16 demo de pe origin si cand dau sa pornesc jocu, nu porneste, am cerintele necesare doar ca atunci cand dau dublu click ramane asa 2-3 secunde apare acolo mouseu cum ca lucreaza si asa ramane..nu mai porneste, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Ce eroare iti da iti ingheata ecranul? Sau cum? Cat spatiu ai liber pe partitia C?

| GabbyMTH a răspuns:

Intra pe Origin.Dai la Fifa 16 Demo.Dai Right Click si ar trebui sa ai optiune de Repairwinking