| KyLerMzQ a întrebat:

Am instalat GTV 5 si cand il deschid zice ca nu merge deoarece nu este pe steam. Ce sa-i fac?

zice ceva de genu:,, Steam failed to inialize. Please exit and try again.

Tin sa mentionez ca jocul nu este cumparat, ci descarcat de pe net.

Stie cineva ce ar trebui sa ii fac ca sa mearga?

7 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Ca sa mearga 100% fara crash-uri sau bug-uri sau glitch-uri, trebuie cumparat.

| KyLerMzQ explică (pentru RareşTPUro):

Stiu, dar eu am intrebat altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca bagi crack-ul corect merge sigur, daca ai bagat crack si inca zice asta schimba data la data de 16.04. 2015 big grin

| KyLerMzQ explică (pentru anonim_4396):

La ce sa schimb data?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KyLerMzQ):

La pc big grin

| KyLerMzQ explică (pentru anonim_4396):

Tot nu merge

| anonim_4396 a răspuns (pentru KyLerMzQ):

Http://r4dm.com/p/c340a06c42 descarca crack de aici :)