| KyLerMzQ a întrebat:

Am instalat GTV 5 si cand il deschid zice ca nu merge deoarece nu este pe steam. Ce sa-i fac?

zice ceva de genu:,, Steam failed to inialize. Please exit and try again.

Tin sa mentionez ca jocul nu este cumparat, ci descarcat de pe net.

Stie cineva ce ar trebui sa ii fac ca sa mearga?

2 răspunsuri:
| TheAndi22 a răspuns:

Incearca sa il descarci de undeva din nou dar sa fie o versiune non-steam (adica cea cu Rockstar Social Club).
Eu personal l-am cumparat de pe eMag si imi merge perfect cu Social Club happy

| KyLerMzQ explică (pentru TheAndi22):

Pai este cu social club, dar nu cred ca este crack-ul bun...