| Lupu_Denis_1990 a întrebat:

am instalat masini in gta san andreas cu ggmm si acum cand deschid gta nu se mai vede bine ba dispare strada un stalp se schimba strada naspa, dispare o casa apare ce trebuie sa fac sa mearga bine?

Răspuns Câştigător
| karstadt a răspuns:

Fiecare dintre acele masini au o grafica depinde pe care o instalezi asa am patit si eu mi-am instalat multe masini faine si cand intram pe gta pateam la fel.Ai putea scoate din ele sau sa-ti iei o placa video mai mare

1 răspuns:
| AvalohAlyn a răspuns:

Jocul si pc-ul tau nu suporta acele mod-uri. Daca scoti mod-urile si il lasi asa original jocul iti va merge.Asa am patit si eu, am instalat mod-uri cu masini si numergea..imi facea figuri dar mi-a mersdaca am bagat doar maxim 2 masini. Poti incerca sa bagi mai putine, maxim 2, 3.