| Albastrelul a întrebat:

Am instalat recent CS:GO.Totul functioneaza cum trebuie mai putin skinurile armelor.Le am puse.In meniul de cumparat apar cu skin dar cand le cumpar apar normale(fara skin).Va rog mult, Cine poate sa ma ajute?

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Dupa ce le cumperi, cand intri in joc trebuie sa le inlocuiesti din inventar... Sunt acolo unde apar toate armele. Adica stii ca este "Play"; Inventory. Dai click dreapta pe arma sau click normal si iti va aparea sa inlocuiesti arma X cu arma X-skin.