| David_Rus_1994 a întrebat:

Recent am cumparat un Allview v1 viper.Am vrut sa vad ce poate am instalat real racing 3, s-au instalat fisierele si cand sa il deschid nu am putut.pur si simplu nu puteam sa intru in meniul jocului. loading screenul dura la infinit.la fel am patit si cu injustice.Cel care ma ajuta primeste VOT+FUNDA

1 răspuns:
| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Nu poti instala pe orice telefon jocul deoarece cere o rezolutie buna si o densitate PPI(pixeli pe inch) mare deci daca nu poti intra in joc nu o sa poti intra niciodata. Imi cer scuze dar numai pe un tel mai performant poti sau pe tableta.