| ClaudiuDovletiu a întrebat:

Am instalat si eu driving simulator 2009 skydrow si cand deschid jocul imi apare o eroare de genu asta : Error during 3d initialisation. Shutting down. Ce ar trebui sa fac? Am montat imaginea cu daemoon tools si am rulat instalarea.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fa update la placa video, instaleaza cel mai nou driver pentru ea!

| ClaudiuDovletiu explică (pentru neluL):

Fara update nu o sa mearga? Faza e ca am mai instalat si driving simulator 2011 si tot ceva de genu era, tot o eroare.Ma gandeam la vreun fisier care lipseste...

| neluL a răspuns (pentru ClaudiuDovletiu):

Nu lipseste nimic! Chestia este ca nici dupa update nu ai siguranta ca o sa mearga! Nu stiu daca placa ta video are suport pentru 3D.

| ClaudiuDovletiu explică (pentru neluL):

Ok mersi oricum!

| neluL a răspuns (pentru ClaudiuDovletiu):

Cu placere! wave bye, bye