| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, eu mi-am instalat windows xp, am placa video Intel si nu stiu cum so instalez, ca atunci cand am dat pe jocul bad boys 2 imi apare mereu error during Babel initialisation

Intrebarea este nu exista un progam cu care sa-mi instalez placa video sau asa ceva?

Ca pentru sunet asa am facut

Help plzz!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Descarca drivermax editia free. Iti cere mail pentru activare da nu trimit mesaje spam. Dupa ce il instalezi si activezi iti va arata o lista cu toate driverele si cum sunt: la zi, lipsa vechi etc. Cauta driver-ul pentru placa video si dai update. il descarca si instalaeaza singur. Atentie la ce driver alege pentru ca nu poti descarca mai mult de 2 in 24 de ore.