| BlackSilver a întrebat:

Am intrebare... ce site folositi ca sa vedeti daca merge jocurile la PC tau. Astept raspuns.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nici unul. Imi merge orice. In alta ordine de idei, te uiti pe pagina oficiala a jocului si vezi daca te incadrezi la cerinte sau nu. Trebuie totusi tinut cont ca la astea mai noi de multe ori cerintele minime sint gindite pentru detalii low si rezolutie 1080p. La Evil Within de exemplu, care chipurile vrea procesor i7 musai, am jucat cu TOT la maxim cu un i3 si a mers lacrima. Bine, la 1280X1024, asta e spilul, dar oricum...

| anonimguy3 a răspuns:

Nici unul. Nu ma iau dupa site-uri retarded. Daca ma incadrez sau cred eu ca PC meu poate duce jocul respectiv il iau, daca nu iarasi bine.