| HwsKi a întrebat:

am jocul GTA San Andreas si am si SA-MP, acum cateva zile GTA San Andreas Originalul nu SA-MP-UL imi da un crash cand vreau sa intru in el ( in GTA San Andreas )
Va rog daca ma puteti ajuta ca m-am cam saturat de SAMP si vreau sa ma joc putin si in el. !

Răspuns Câştigător
| XxVaLyxX21 a răspuns:

Renistaleazal

3 răspunsuri:
| lucirusu2 a răspuns:

Cum a zis si valy incearca-l sa dezinstalezi jocul. Funda?

| HwsKi explică:

Incerc sa Reinstalez GTA San Andreas si vad atunci

| Belbe_Alin_1994 a răspuns:

Salut am facut un tutorial despre asta > https://www.youtube.com/watch?v=F2og2raW6hg, daca mai ai alte erori nu ezita sa imi lasi un comentariu pe canalul meu de youtube.