| firstjack13 a întrebat:

am o problema la gta SAMP intru in joc stau un pica ma scoate si imi da crash jocul pls help fas dau funda +vot la cel care ma ajuta

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai bagat moduri care nu sunt bune, de aceea iti da crash, trebuie sa reinstalezi SA-MP-u si sa stergi toate folderele cu SA-MP, dupa ce il reinstalezi iti va merge perfect.

| firstjack13 explică (pentru anonim_4396):

Samp-ul l-am dezinstalat de mai multe ori
si doar iari am downloadat gta si nu mi-am bagat nici un mod ma poti ajuta help

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai dezinstalat SA-MP ai sters si toate folderele legate de el?
Daca ai facut si asta incearca sa iti iei SA-MP de pe un alt site, nu toate sunt bune.

| firstjack13 explică (pentru anonim_4396):

Cum sa le sterg?

| anonim_4396 a răspuns (pentru firstjack13):

Sa dai delete la folderul jocului de unde il ai instalat, cand instalezi jocul iti zice unde sa fie instalat, fa-ti un folder unde vrei tu si instaleaza-l acolo.

| firstjack13 explică (pentru anonim_4396):

E din cauza ca mi-l deschide direct la downloads acolo mi se face folder fara sa il instalez

| firstjack13 explică (pentru anonim_4396):

Da-mi terog skype-ul tau sa vb