| anonim_4396 a întrebat:

Am jucat mai demult un joc pentru PC, nu online. Tu erai un ninja, la inceputul jocului erai langa cineva si o masina, si dupa intrai pe o usa si inauntru era un cartier cu asasine, tu trebuia sa te ascunzi si sa le omori, aveai stelute si cred ca o sabie. Jocul era ca in realitate. Daca stie cineva jocul va rog mult sa il scrie.

3 răspunsuri:
| HεεЌεЯε a răspuns:

Cumva assasins's creed?

| anonim_4396 explică (pentru HεεЌεЯε):

Nu. Ala era ninja si se vedea doar ce vede el.nu mai stii? care crezi?

| HεεЌεЯε a răspuns:

Sincer habar am..nici nu prea ma joc.