| Personna a întrebat:

Am jucat NFS World aproape un an, dar m-am lasat acum 6 luni. Acum ma gandeam sa ma reapuc. Poti castiga curse si sa nu joci chiar degeaba daca nu platesti? Sau a ramas tot "pay to win" cum il stiam eu si cum am auzit de curand? Daca n-are rost sa ma reapuc, recomandati-mi cateva mmo-uri racing bune. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DrTerrible a răspuns:

Tot asa a ramas. Test drive unlimited, nfs rivals! Bafta

| Personna explică (pentru DrTerrible):

Acum joc tdu si e GENIAL! TDU 2 nu-mi merge din pacate (evident, nici nfs rivals). E foarte tare, am ferrari enzo acum.

2 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Nu are rost, de ce? Pentru ca s-a inchis! Asta inseamna ca numai poti juca. Alte jocuri f2p de genul asta nu am gasit dar acuma asteapta toata lumea sa iasa World of Speed, Auto Club Revolution.