| sasabah a întrebat:

Am 16 ani si 11 luni happy si ma tot gandesc sa ma reapuc de atletism. Am mai facut atletism cand aveam 10 ani si m-am lasat la 11 cam asa si imi pare rau. Ce imi recomandati? Mai are rost? mersi

5 răspunsuri:
| Skillisallineed a răspuns:

Nu e niciodata prea tarziuwinking Normal ca mai are rost

| BTWIN a răspuns:

Daca iti place atletismul si pe viitor vrei chiar sa activezi in acest domeniu, are rost desigur. Chiar si daca nu vrei o ''cariera'' in atletism tot e bine sa faci sport.Eu iti recomand

Răspuns utilizator avertizat
| MiraBella252 a răspuns:

Buna!
Daca iti place atletismul de ce sa nu faci? Sigur ca mai are rost, nu te da batutwinking.

Frate si eu m-am lasat de atletism axum doua luni.Frate reapuca-te.Stiu ca ti-e lene dar atletismul este frumos