| TimmyRO a întrebat:

am leptopul asta :
Procesor : AMD E-300 (2CPUs) 1.3GHz

2 GB RAM DDR3

Placa video : AMD Radeon HD 6310

Windows 7 SP1 Home Edition
si as vrea sa stiu cum sa fac sa mi maresc viteza la pcsx2 pentru ca am incercat foarte multe configuratii si cea mai buna imi merge cu 28-34 fps si vreau sa joc WWE SVR 2011 la viteza mai mare macar 40+ fps
Ce solutie aveti pentru asta? ( nu faza cu sa mi cumpar alt PC sau un PS2, 3 sau XBOX sau WII)
Sunt in stare sa dau si bani pentru o solutie/configuratii/ceva care sa mi mareasca viteza
Multumesc

1 răspuns:
| Lysander a răspuns:

Era mai bun un Windows XP, 7-le consuma mai multe resurse si tu nu prea ai. Instaleaza programul TuneUp, cu acest program poti sa-ti setezi aproape tot la minim si o sa ai o performanta mai buna.