| TimmyRO a întrebat:

am un laptop COMPAQ Presario CQ57:
Procesor : AMD E-300 (2CPUs) 1.3GHz
2 GB RAM DDR3
Placa video : AMD Radeon HD 6310
Windows 7 SP1 Home Edition
il am de un an si as vrea sa stiu daca imi cumpar un ventilator pentru el jocurile vor merge mai bine sau sistemul in general?
M-am gandit la asta pentru ca am crezut ca se face racirea mai bine si atunci cand se incalzeste nu mai merge asa rapid
Multumesc!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vei imbunatati un pic situatia. Sunt suporturi cu coolere: http://www.altex.ro/produse-it/it-accesorii/cooling-pad

| peste2009 a răspuns:

Da deoarece procesorul v-a sta mai mult timp rece si v-a lucra mai repede! FUNDA!