| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, am luat ban pe fifa market pe web. Nu stiu la ce fifa am luat ori pe 21 sau fifa 22 si de aia nu prea ma mai joc, imi zic pe email ca am luat. Am trimis la support EA si ei zic ca e corectm dar eu nu am jucat cu hack bots, nici nu stiu ce bots futbin e ala ce hack e ala. Dar eu stiu ca banul expira in 2023 daca ai luat ban pe fifa 22 expira in 2023 cand apare fifa 23. Problema e ca eu ma mai pot juca, dar imi e lene sa o iau de la capat ca sunt niste prosti laughing laughing Imi zic ca am luat corect, eu zic ca nu am luat + ca am cumparat si delux daca stiam ca fifa are multe reguli nu cumparam. De ce zic ca are multe reguli?
Eu nu am trisat, cine e prost sa cumpere 2 serii de fifa si sa primeasca banned cu delux?
Transferurile de conturi si alea te poate duce la o interdictie.
etc.
Nimic nu am facut in fifa, ei zic ca am luat banned dar pe Infraction History
No History
You currently have no Ban/Suspension History to display.

Adica nu am luat banned.

Cand intru in fifa 22 intru pe market ma lasa, pot juca iar dar ei zic ca am ban. Ori e banned market pe web ori ar trebui sa fie pe joc. Sunt blocat dar nu stiu unde. Ca am vazut ca mi-a resetat coin-urile si futbin dar pot sa joc din nou. Problema e ca trebuie sa joc cu niste jucatori de tot rasul parca nu ar exista dlc in cont. Nu o sa imi mai cumpar nici o data fifa daca ei baneaza conturi, ar trebui sa fie si dati in judecata sa-mi arate programul. Ca stiu ce am in PC, nu am nici un hack.

Poate cheat engine dar nu e pornit, adica nu il pornesc niciodata intr-un joc online sau cu reguli stricte, alte programe nu stiu, trebuie sa-mi arate dovezile. Sa sterg programul ala? Ce program am bot hacking ca sa il sterg?

1 răspuns:
| Andreifirework2 a răspuns:

Si daca am luat pe joc sau pe cont acelasi lucru. sunt flamanzi de bani EA ca eu nici un joc multiplayer. laughing si inca ceva. conturile lor sunt greu de spart mi-am schimbat si pe uplay si pe origin mi-am pus parole puternice pe uplay nu doar pe origin am fost spart si pe steam am recuperat la fix contul cand bagi bani in jocuri de ce *** mea sunt tinta hackerilor? cred ca si de aia am fost interzis ca sunt in tinta hackerilor in vizorul hackerilor. ca si pe Youtube exista o problema mare. pe Youtube nu face absolut nimic. sunt o gramada de boti care zic contactati pe ****** ca sa recuperezi sau sa nu iei banned. platesti 100-200 de euro asta da tepari.