| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, am o problema, zic astia de pe EA sport pe email ca am inselat in fifa 22 si nu am inselat cu nici o forma de hack in fifa sau joc cu boti. Cred am fost unbanned din joc intr-o ora sau doua ca nu zice ban. Mi-a resetat punctele din joc ca am intrat sa vad, chiar am luat banned cum zice pe email si am dat mesaj la EA sport sa vad ce s-a intamplat de ce am luat banned fara nici un hack?
De aia nu e bine sa bag bani in joc virtual pe monede ca primesti banned fara nici un drept.

1 răspuns:
| AgentTorque a răspuns:

Oricum fifa este acelasi joc in fiecare an