| TakeSloW a întrebat:

am luat cum ceva vreme ban permanent pe metin2 ro si ma intrebam daca exista vreo modalitate sa pot sa-mi recuperez contul? Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| r0bert98 a răspuns:

Nu mai ai cum sa-l recuperezi. Nici un admin nu-ti va mai scoate banul.

| ReadMe a răspuns:

Pai depinde, daca esti vinovat cu ceva probabil ca nu, dar daca nu poti incerca sa faci tichet pe metin si sa trimiti la echipa mt2 cu problema ta si sa scrii o poveste mare / sau o minciuna sa fie mai extraordinara (un text mare si lung) in care sa explici ca nu esti vinovat, nu e vina ta si etc...
http://support.metin2.ro/
Dar trebuie mai intai sa-ti faci cont