| Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988 a întrebat:

Am luat de curand un Counter-Strike 1.6 BESTIAL si mereu cand intru pe servare imi dau slay/kick/ban deoarece zic ca fac reclama dupa aia schimb numele in optiuni consola etc. si cand ies apoi iar intru tot imi apare " www.csbetial.com-Player" la nume
nu stiu ce sa fac plz ajutati-ma!

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| geox99 a răspuns:

Schimba numele din config.cfg; apoi cand intri in cs scrii in consola exec config.cfg si gata.

4 răspunsuri:
| xamix a răspuns:

Intri in folderul cu cs-ul in cstrike in config cauti name/nume si iti scrii numele dai save si gata.

| bluur a răspuns:

Schimba configu, daca vrei instructiuni ti le voi zice, si iti dau si config

| vLd94 a răspuns:

Sterge configul happy

| Licsandru_Petre_1990 a răspuns:

Schimbatil din setari. asa cred eu ca e de acolo.