| Antonyo99 a întrebat:

Am luat destroy pe un server de CS spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac sa nu mai am destroy cat mai repede?

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Nu`i asculta si nu reinstala nimic.

In folderul unde ai tu counter strike, de exemplu C:/Counter Strike 1.6, intri in folderul cstrike si stergi config.cfg.

Dupa care intri in cs, si scrii in consola asa :
fps_max 101
fps_modem 101
cl_uptaderate 101
rate 25000
cl_cmdrate 101.

A da, si daca nu mai vrei sa patesti asta pune cfg-ul pe read-only.

PS: Click dreapta pe config.cfg > propriets > Atributtes : read-only ( si bifezi read-only)

4 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Intra in folderul unde este instalat jocul mai exact in ''cstrike'' si stergi ''config.cfg'' si ''userconfig.cfg''
Apoi
deschizi jocul, intri in Option ->Keyboard ->click pe Use Default ->apply -> ok
In caz contrar trebuie instalat jocul!

| RockLife a răspuns:

Reinstalezi CS-ul in alta partitie, de ex: daca tu il aveai in C, il reinstalezi in D, si nu vei mai avea destroy.

| BlackAngel29 a răspuns:

Reinstaleaza cs! DESTROY=Distrugere Counter Strike.Il reinstalezi si poti sa bte joci din nou pe acel sv. Daca ai vrea imi dai si mie sv pls?

| Politistuinarmat a răspuns:

Trebuie sati reinstalezi CS-ul alt cumva n-ai cum