| NagatoTenseiHD a întrebat:

Am si eu o problema. Recent mi-am instalat Counter-Strike nVidia HNS V3 si cand ma conectez la orice server ori server de Furien, HNS, Jail Break, Zm, Dr, indiferent de server imi apare asta. Va dau site :

http://img706.imageshack.us/img706/7532/snapshot20121120 162832.png

Bun spuneti-mi ce sa scriu in consola sau ce sa fac...

PS : NU AM LUAT DESTROY PE NICI UN SRV SI NU AM LUAT DESTROY NICIODATA

2 răspunsuri:
| TurdaVasi a răspuns:

Cred ca e de la net sau de pe siteu de unde ti l-ai descarcat.
intra pe rabrg.com si da clik pe prima pagina

| NagatoTenseiHD explică (pentru TurdaVasi):

E depe pagina producatorului straight face