| Adrian_Ciprian_1996 a întrebat:

Am luat ieri Gta IV de pe steam si cand dau sa intru in joc imi apare o pagina neagra cu un scris si ramane acolo blocat, stie cineva din ce cauza ramane asa?

4 răspunsuri:
| stefy02 a răspuns:

Poate calculatorul tau nu duce jocul. Pc-ul e slab sau poate e de la placa. happy

| Adrian_Ciprian_1996 explică (pentru stefy02):

Am Cpu i5 de 2.4, placa video nVIDIA de 2gb si 8gb ram

| ronaldogherghe a răspuns:

Se rezolva! Poti trimite un email cu imaginea in care apare eroarea si o captura de ecran cu specificatiile pc-ului tau la adresa claudiu04111997@co sultant.com. tipul ofera asistenta gratuita pentru gta 4