| Zepw a întrebat:

Am luat o camera web de la un prieten sa vad daca merge la mine pentru ca el nu avea driverele si nu le-a gasit pe net...Camera se numeste Phanter 100k intex model:it-104wc si arata cam asa: http://images8.okr.ro/......15_300.jpg
Pe cutie scrie Vista compatible...Achum as vrea sa va intreb daca nu cumva este copatibila si cu xp(ca xp folosesc) si daca este compatibila va rog frumos sa imi dai si mie niste siteuri de pe care as putea descarca driverele... Dau funda;)

1 răspuns:
| danytero a răspuns:

Nu poti descarca driverele iti trebuie CD-ul original