| Mentaaaaa a întrebat:

Buna >:D< TPU! De unde imi pot cumpara bratari din cauciuc ( http://images9.okr.ro/......15_300.jpg ) Dar va rog fara site. ul okazii... de preferat un magazin online :D

4 răspunsuri:
| Mentaaaaa explică:

Bratarisilicon.ro nu e bun pentru ca trebuie sa dai camanda de minim 1000 de bucati...:-

| ddeeapisicuta a răspuns:

Http://bratarisilicon.ro/produse_bratari_silicon.html este un site bun livrarea sa face in 30 zile de la data comandarii. funda?

| Bi4nc4 a răspuns:

Http://bratarisilicon.ro/produse_bratari_silicon.html este un site foarte bun. livrarea se face in mai putin de o saptamana mie mi-au venit in 27 de zile