| MrLow3 a întrebat:

Am n cablu de internet bagat in laptop.cum pot sa transmit internet ca un router pe alt pc fara sa schimb cablu? Daca as putea sa imi spuneti cum.Va rog.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu poti face asa ceva! Trebuie sa-ti cumperi un router cu wifi iar la laptop-ul tau faci cu cablu iar persoana respectiva poate sa aiba net prin wifi de la routerul tau! Nici tu nu o sa ai nevoie neaparat de cablu dar eu zic ca e mai bine cu cablu! Numai asa poti face! Bafta!

| MrLow3 explică (pentru lpavel):

Ms mi-am luat un router si merge foarte bine mersi

1 răspuns: