| NoNameHelpYou a întrebat:

am nevoie de 1 expert in servare de minecraft, deci mi-am facut 1 sv de minecraft normal,NU stiu acum cum dau itm,sa zbor,sa-mi dau admin,owner,sa tai terenurile, am probleme cu registerul, cand intra playeri sa scrie /register si /login, sa scriu colorat cam asta este problema, dau funda celui care ma ajuta cu sv!

1 răspuns:
| andreifantoma a răspuns:

Pai pentru admin si sa dai iteme si alte chesti sunt niste coduri cum ar fi sa zicem give krahataa some 142(lemn sau piatra cv) si aia este
cauta un site cu coduri de minecraft o si sa zbory scrii/fly sau cv nu mai stiu sigur