| DrakeBoy a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Joc un joc de ceva timp,Warface, si toti cei ce se lupta cu mine platesc pentru a avea echipament si altele.Caunt pe cineva care ma poate ajuta cu un hack pentru bani.Dau funda+vot+o recompensa daca este ceruta laughing.

2 răspunsuri:
| xVictor a răspuns:

Frate... nu exista hack pentru asa ceva, ba mai mult. ca sa reusesti sa faci ceea ce-ai zis tu ar trebui sa angajezi un hacker profesionist. ti-l recomand pe ala de a spart calculatoarele nasa laughing) Deci practic nu se poate. astept funda big grin

| DrakeBoy explică:

Stiu si eu ca e greu..sa vad daca cineva se descurca.Tu joci jocul?