| SebiWEEEEEED a întrebat:

Am nevoie de parerea dvs., am 4800 ip pe LEAGUE OF LEGENDS, si nu stiu ce campion sa-mi iau, recomandati-mi unul, infara de Caitlyn, o am. FUNDA!

1 răspuns:
| RoberTCr90 a răspuns:

Nimeni nu-ti poate recomanda un campion.Toti sunt la fel daca stii sa joci.Degeaba tu esti praf si joci cu un campion de 6300 si altu joaca contra tine cu unu de 1300 si te bate.Deci tu trebuie sa te decizi care iti place mai mult si cu care crezi ca poti juca.Depinde si de lane-u care-l joci mai bine. Daca joci bine de exemplu jungle eu iti recomand pe Elise/Jarvan/Trundle pentru ca poti face carry usor daca stii sa joci bine.ADD xZecarim pe EUNE daca vrei. Putem juca si mai vorbimwinking. Funda?