| TeQui a întrebat:

Am nevoie de un joc online ..in care sa pot merge, ca intr-o lume reala gen metin2, Funda pentru cine imi spune unul asemanator! Si daca se mai poate sa imi dati un site cu jocul minecraft bun! Funda si vot!

4 răspunsuri:
| νєησм a răspuns:

World of Warcraft Cataclysm
4Story
GTA - San Andreas
GTA IV

| TeQui explică:

Stiu 4story si GTa nu mi se pare prea tare...

| TeQui explică:

>.> sincera sa fiu de metin sunt plictisita enorm, eu caut altceva...

| metin3 a răspuns:

Raspunsul tau e asta: Metin2Osiris iti dau eu un cont cu o fata de 250 e samanca...iti las aici id-ul meu de mess: veleaalex590...