| Th3Evolution a întrebat:

Am nevoie de un program de modificat poze.Sunt cateva programe pe care deja le am tonguehotoinstrument, Photoshine. Daca stiti altele lasa-ti un link de unde pot sa le descarcbig grin

1 răspuns:
| 7Roby7 a răspuns:

De obicei, cele mai bune programe pentru desenat, respectiv pentru modificat imagini/desene sunt cu bani reali, daca cauti ceva de genu iti propun PhotoShop.In schimb daca vrei ceva gratis, fara piratat, exista Blingee.com,nu e tocmai un program, este un siteu, dar poti modifica imaginile foarte frumos.
Sper ca ti-am fost de folos.happy