| Andreimacinca1 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns rapid! Am cumparat un joc de 9 euro pe steam,cu Paysafe card. Dupa ce am platit,mi-o zis ca jocul a fost sters de pe site de seller, iar cand am verificat nu mai aveam bani pe paysafe.Ce pot sa fac? Cum imi pot recupera banii sau macar sa primesc jocul?

Răspuns Câştigător
| Dfsgsssgsgshsdh a răspuns:

Atunci nu ai ce face...e risc sa iei jocuri pe steam dar nu de pe steam

4 răspunsuri:
| Zaharia_Lorin_2000 a răspuns:

L-ai cumparat PE Steam sau DE PE Steam? Adica l-ai cumparat de pe Steam sau de pe un Marketplace gen G2A sau Kinguin?

| Andreimacinca1 explică (pentru Zaharia_Lorin_2000):

L-am luat de pe g2a,am uitat sa precizez!

| Zaharia_Lorin_2000 a răspuns (pentru Andreimacinca1):

OK, ai luat si shield? Daca da, contacteaza asistenta. Daca nu, asta e, ramai cu banii pierduti.

| Dfsgsssgsgshsdh a răspuns (pentru Andreimacinca1):

Atunci nu ai ce face...e risc sa iei jocuri pe steam dar nu de pe steam

| Alex1234567123 a răspuns:

Daca ai dat inca 3 euro pentru G2A SHIELD se poate sa fie o sansa sa iti recuperezi bani, cauta sa ai dovezi clare, ca ai avut banii la tine. Si inca o chestie, daca ai luat de la un vanzator, de la care nu a cumparat multa lume si mai ales fara shield,, atunci. nu ai ce face.