| Alex_7039 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns rapid.Cum fac demo unui jucator care joca cs 1.6? cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| k3nzorr a răspuns:

Pai... in primul rand intri pe server, te bagi spectator si te uiti pe playerul dorit si apoi scrii in consola record nume jucator ( ex: record george ) si cand crezi ca este destul tot ce ai "filmat" scrii stop in consola.
Pentru a deschide un demo intri in joc dai consola si scrii playdemo si nume player ( ex: playdemo george ). Funda?big grin

2 răspunsuri:
| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Poi ca sa faci un demo trebuie sa scrii record in consola ca sa il opresti trebuie sa scrii stop record.Ca sa faci unui jucator te bagi tu pe spectator si scrii record in consola ca sa inregistrezi ce face el

| ThEEmperoR a răspuns:

Ii poti face cel si cel mai simplu cu Fraps.