| Radar12324565764 a întrebat:

am nevoie de un sfat.As vrea sa imi cumpar un mouse pentru gaming care sa se incadreze in 100 de lei.Am gasit mai multe modele dar nu stiu ce sa aleg:cel fara fir e mai ieftin dar nu arata la fel de bine ca cel cu fir care dealtfel e mai scump.Pareri?

Răspuns Câştigător
| CCLeaN a răspuns:

Salut! Dupa parerea mea ar fi mai bine sa il cumperi pe cel cu fir deoarece cel fara fir poate mai repede sa se strice. FUNDA?

3 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Ingorai pe aia, eu stiu din experienta. Chiar daca mausul e de calitate o zi la 2 saptamani trebuie sa stai sa se incarce, apoi nu e asa de precis si nu e deloc bun pentru gaming se intrerupe si cel mai important E USOR DE PIERDUT. Daca ai 100 de lei nu ii strica, cumpara un maus bun si firul nici nu se simte.

| CCLeaN a răspuns:

Acuma depinde si de tine cu ai zis si u conteaza si aspectul. big grin