| Ioanna925 a întrebat:

Salut Tpu.Am nevoie de unpic de ajutor.Din ultimul timp am vrut sa îmi iau un Xbox 360 și am căutat pe internet mai multe răspunsuri. Legat de gta 5 online am citit la mulți de pe net ca și.au făcutnu știu ce fel de cont și au reușit sa se joace multiplayer gratis.Alții spuneau ca trebuie neapărat sa platesti dar acum nu sunt foarte sigura.
În afară de asta vreau sa mai știu dacă se poate juca 2 persoane la un singur controller pe 1 singur televizor dar 2 console. Vreau niște răspunsuri destul de precise și dezvoltate mai ales legat de acel cont în care te puteai juca multiplayer fără sa plătești.Acum nu știu exact ce sa crese sper ca mulți sa îmi dea răspunsuri cum și.au făcut și ce au plătit etc.
Dau funda la cele mai precise răspunsuri.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Wow! Iata si o gamerita, bravo! Respect! happy Totusi ai facut o mica greseala: Consola e: xbox-ul, ps-ul etc. Controllerul e: Joyteack-ul!
Da, poti juca pe o singura consola cu inca cineva dar vei avea nevoie de 2 controller-e, cat despre GTA, sorry nu stiu...