| camera88 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un xbox 360 slim de 250gb hdd. are un singur controller si vreau sa il modez. dar daca eu il modez si o sa am 2 controller'e, o sa pot juca de ex fifa 14 1 vs 1 din controllere? Ma refer multiplayer dar nu online... Doar eu cu un prieten. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| vali222555 a răspuns:

Sigur poti daca au am jucat fifa 2005 pe ps2 in 2 playeri 1 vs 1 dar fifa 14? merge sigur daca nu merge sa ma contactezi Facebook: Valicutzu Valicutzu si id de mess:valirobert31!

Funda?