| dudy998 a întrebat:

AM NEVOIE RAPID! Imi poate da cineva programul de metin in care scrii idul si parola, iti alegi suma de bani, si dai start bugging si iti apare idul si parola pe mess. PLS am nevoie neaparata pentru ca mi-a furat cineva contul!

1 răspuns:
| SkyFire a răspuns:

1. Daca joci metin mai mult de 2 zile devii obsedat. 2. Nu exista hack de metin cum nu exista nici silent aim la cs. 3. Iti dau un sfat prietenesc lasate de metin si joaca alte jocuri orice in afara de metin si 4story.