| anonim_4396 a întrebat:

Cine se lasa de metin? sa-mi dea mie contul ca am neaparata nevoie pe metin ro va rog[funda]

Răspuns Câştigător
| WWEMan a răspuns:

Iti zic eu! Metin 2 ro e de ****. Joaca si u mt 2 paradise sau alte private!

1 răspuns:
| Stein a răspuns:

Imi pare bine ca m-am lasat de metin demult cand vad ce a devenit jocu asta toti vreti conturi gata facute pe degeaba nu sunteti in stare sa va faceti singuri un cont bun...eu cand ma jucam era un mod de relaxare si placere sa ma distrez cu prietenii nici gand sa ma duc prin map1 sa cersesc la toti bani