| 3x3C a întrebat:

Am nevoie si eu de ajutor.
La winrar cand incerc sa dezarhivez un fisier mai mare de 600 mb imi da o eroare sau mai multe... Am incercat sa bifec sa accepte cele corupte am downloadat de mai multe ori din alte parti si... tot aceeasi eroare "This file is corrupt"
Funda cine ma ajuta sa remediez problema...

2 răspunsuri:
| StaicuFlorian a răspuns:

Pentru ca acel fisier care tu l-ai descarcat nu este bun ori este pe 2 sau mai multe parti si iti lipsesc parti din arhiva big grin

| 3x3C explică:

Nu conteaza ce fisier este orice fisier... Metin gta. ORICE mai mare de 600 mb...