| NuAmBaniDeNume a întrebat:

Am si eu o intrebare! Mi-am downloadat FIFA 14 dupa ce mi-am pus windows-ul din nou, iar acum cand dezarhivez arhiva cu FIFA 14 imi da acea eroare : CRC File Is Corrupt, The Volume is corrupt! Am luat de pe alte site-uri jocul dar din nou imi da aceeasi eroare! am pus jocul in alt director ( C://) si tot nu merge! P.S Inainte sa-mi pun windows-ul imi mergea foarte bine. SOLUTII? NU UIT SA MENTIONEZ CA DAU FUNDA PT CEL CARE MA AJUTA!

Răspuns Câştigător
| TheEyes a răspuns:

Salut.Dai un restart din bios, daca iti da aceeasi eroare, fi atent cu driverele, daca tot iti da aceeasi eroare, inseamna ca e de la windows.De la calculator sigur nu poate fi pentru ca daca ai avut alt windows si ti-a mers, inseamna ca-i de la windows.Salut,bafta

| NuAmBaniDeNume explică (pentru TheEyes):

Am sa incerc ce ai zis primele doua! Dar windowsul mi l-am schimbat de vreo 3-4 ori! eu folosesc win xp sp2! mi-am pus si windows 7 si tot nu mi-a mers. Iti mai las un mesaj daca nu reusesc big grin! Multumesc pana aici!

| TheEyes a răspuns (pentru NuAmBaniDeNume):

Cu placere.Astept mesajul.

| NuAmBaniDeNume explică (pentru TheEyes):

Deci. Am instalat driverele... Am dat restart la bios... Tot nu merge. straight face Poti sami lasi un id de mess daca ai? sau Daca nu vb aici! STII ALTE SOLUTII?

| TheEyes a răspuns (pentru NuAmBaniDeNume):

Da,add (florin_vectra2009)