| Leeuk a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor! Deci. Cand inregistrez un video, cu bandicam, in timp ce il filmez imi arata ca am 30-40 de frame-uri. Dar cand ma uit pe filmare este un lag infect. maxim 10 FPS. Nu stiu ce pot face. Daca imi puteti recomanda alte programe de filmat in afara de OBS si Action Mirilis fa-si fii recunoscator. FUNDA! URGENT

3 răspunsuri:
| AnonyDoge a răspuns:

Ce nu iti place la OBS? Este gratis, poti sa faci live, poti sa schimbi multe setari.

| Leeuk explică (pentru AnonyDoge):

Nu imi inregistra. Dadeam pe Game Capture si cand filmam imi arata or black screen pe filmare ori de exemplu daca faceam o filmare de 10 minute imi arata doar 3-4 secunde din filmare si alea in lag imens.

| AnonyDoge a răspuns (pentru Leeuk):

Daca si la OBS iti arata atunci e din cauza pc-ului