| Ninja7Q a întrebat:

Am niste intrebari despre niste jocuri pe care sunt convins ca ati auzit de ele. E vorba despre League of Legends si World of Warcraft pe care le voi prescurta cu LoL si WoW.
1. Este LoL mai jucat ca WoW?
2. Are WoW grafica mai frumoasa ca LoL?
3. Sunt mai multe ore acumulate in LoL decat in WoW?
4. Este LoL rivalul lui WoW?
5. E adevarat ca 0.4% din populatia planetei joaca WoW si 1.4% din populatia planetei joaca LoL?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

O sa fie pareri impartite rau laughing Cei ce suporta lol o sa mearga pe lol, cei ce suporta wow o sa mearga pe wow. Iti zic din studii proprii:
1.Da
2.Da
3.Nu stiu
4.Se poate, unii sunt atrasi de lol, altii de wow.
5.Nu e inca un studiu facut dar daca 0.4 sunt pe wow, sigur 0.5 sunt pe lol, deci ceva mai multi.