| Iulian_Razvan_2000 a întrebat:

am o configuratie slaba de pc, eu joc lol (league of legends) pe low si vreau sa stiu ce ar putea imbunatati ptr inceput jocul sa ruleze mai bn in meci, am procesor amd 3000+ 1, 8ghz.1ram ddr2, placa video nVIDIA geforce 620 256mb. Vreau sa imi cumpar piese, m-am gandit sa imi iau placa video si dupa un procesor, dupa care niste rami, ce spuneti?

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Stii care e problema Piesele mai noi nu se potrivesc cu cele vechi deci nu imbunatatesti cine stie ce( Na placa de baza nu e buna is nici celelalte piese) Poti cauta piese si daca le iei foarte ieftin POATE merita dar mai bine iei alt pc.( am si eu aceeasi problema).