| esprit24kent a întrebat:

am o consola Wii ver 4.3E si nu imi citeste nici un fel de cd si nu merge nici usb, am incercat sa fac un cd cu un joc pentru wii dar nu milciteste si mi-a spus cineva ca pot sa il softmodez cu nu`stiu ce fel de programe.
Daca se pricepe cineva la asa ceva rog sa lase raspuns.va multumesc si astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
| valeryan4 a răspuns:

Eu zic sa te duci cu el la un service te costa in jur de 100 de lei.

| esprit24kent explică:

Sunt in Germania de 4 ani si nu am pe nimeni in Ro ca sa il trimit sa il faca.