| catalin542000 a întrebat:

Salut tpu.Am o curiozitate eu vreau sa cumpar the crew si cu sezon pass dar nu inteleg la sezon pass vine cu 2 masini si am acces timp de o saptamana la cele 4 dlc vintage extreme raid and speed? sau cum vine, vreau sa zic ca la sezon pass scria asta

- Two exclusive cars – McLaren 12C and Ferrari 458 Speciale—available to Season Pass holders at launch
- One-week early access to all add-on car packs.
- Four car packs, 12 cars total.
- Official paint jobs and rims for each car.
- Exclusive stickers delivered with each pack.

si ce vrei sa spui adica eu am voie numai o saptamana sa unblu cu cele 4 dlc ca dupa aceea mi le ia sau cum ca nu inteleg si daca este asa cum am spus de ce? ca eu platesc pe pachetul ala nu-l iau cu 0 $
Sau poate este ceva de genu te lasam o saptamana cu dlc astea si daca ai cumparat toate masinile din astea 4 dlc te lasam cu ele daca nu atunci iti luam dlc-urile sau nu stiu cum vine treaba asta, nu inteleg.

Sau nu stiu poate am inteles eu gresit explicati-mi voi va rog?

2 răspunsuri:
| Luci15 a răspuns:

Salut, stiu ca nu are legatura cu ce ai intrebat tu, dar daca vrei vand eu cont the crew cu 5 euro pe paypal jocul e terminat si am toate masinile cumparate happy

| catalin542000 explică (pentru Luci15):

Am dat comanda de joc 1 si 2 nu am paypal dar mersi