| Lucia_Si_Puiu_Trandafir_1968 a întrebat:

Buna ziua cine poate sa-mi spuna ceva despre firma "exclusive jobs" din Bucuresti.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Denumirea completa a firmei este " EXCLUSIVE EMPLOYMENT AGENCY SRL".
Cu un simplu search pe Google, aflii ca sunt de "profesie" tepari!

* Vezi ce spune userul Missy_Massimo_1980 chiar aici, pe TPU :http://www.tpu.ro/......10se-pare/

*Alta discutie, in legatura cu aceiasi firma, vezi pe acest forum :http://www.extreamcs.com/forum/discutii/informatii-firma-t235085.html

* Gasesti firma, la pozitia 27 din LISTA FIRMELOR TEPARE de aici :http://muncafaracomision.blogspot.ro/......mania.html

| happy31animation a răspuns:

Despre noi

Suntem o echipă tânără, dedicată să vă ajute în ocuparea de locuri de muncă în străinătate cu profesionalism, răbdare și nu înainte de a se oferi consultanță pentru alegerea domeniului cel mai potrivit de muncă pentru fiecare persoană, în concordanță cu experiența sau calificarea dobândită.

Viziunea noastră este ca fiecare loc de muncă intermediat de noi să aibă următoarele atribute: să fie sigur, să fie bine plătit și să fie plăcut, iar toți clienții să își realizeze planul financiar în perioada petrecută în străinătate și astfel să își poată urmării visele și aspirațiile.

Oferta noastra

Oferim domenii diferite în care puteți activa, atât pentru personal calificat, cât și pentru cei necalificați.

Experiența de lucru reprezintă un avantaj, dar există și numeroase posturi unde angajatorul dorește să își formeze personalul, deci nu se cere experiență.

Vârsta minimă acceptată este 18 ani, iar vârsta maximă este 60 de ani.

Pentru mai multe detalii accesați Oferta noastră