| DragosNr1 a întrebat:

am o impriman Canon mx360 http://www.inktoner.ro/......ITCBK.jpg. Dupa ce am instalato o functionat 2 luni iar apoi mi-a aparut eroarea aceasta : Check ink U163 si nu ma mai lasa sa fac copii, sa scot ceva de pe pc etc.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apăsați și țineți apăsat STOP / RESET și așteptați până când imprimanta auto restart. Eliberați butonul când imprimanta a inițializa cu succes. Daca nu ori cartusul este gol, ori este infundat, ori este defect.