| AntonyoBoss a întrebat:

am o intrebara legata de metin2ro imi spuneti cum e in v2 si se creste repede la lv 53?

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

La 53 cresti la bo happy in v2 sunt paianjeni sunt ca v1 doar ca sunt mai mari acolo intru cu bilet de v2 si nu trebuie sa ai toate itml +9 dar trebuie sa ai minim 8k pv si cv aparare happy depinde pe ce esti si ce esti ca daca esti ninjahee hee cam slab doar sura si warr e bine dar sti ce sa faci sa faci bani stai la mt adica faci stai la alea de 50, 55 si sa iti cada multe pietre+4 pietre spirit tot felul le vinzi si iti cumperi un bilet de v2 mai is care se pun in shop bilete mai bine sa le cumperi din joc de cat sa dai tu bani pe ele happy bafta si aproape poti bate v1 daca ai cv itm bune

4 răspunsuri:
| SGFlorinel a răspuns:

Jocuri online cu tom and jerry games http://www.tomandjerrygames12.com

sau jocuri de pc,info,trailer,comentarii,descrieri,aparitii

system requirements - cerinte de sistem http://www.games-hd.com

| Kaennox a răspuns:

1)in V2 arat ca in V1, doar ca monstrii sunt diferiti si mai buni, plus ca stii ca-ti trebuie bilet, de crescut la lvl 53 nu prea cred, doar daca ai toate itemele +9 si cu bonusurile la maxim deoarece monstrii sun de lvl 65-75(ceva de genu)in rest, nu e nimic special in afara de faptul ca pica iteme destul de bune! FUNDA?

| Valentin333 a răspuns:

Salut nu poti sa cresti la 53 in v2. Nu bati nici in v1

| damirasuns a răspuns:

Poti-dar-trebuie-sa-ai-arme+9-bune-si-armar-casa-faci-fata-Funda?