| Mariuss32 a întrebat:

Cum as putea creste mai repede de la 0 pe Metin2ro?

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Razboinic pe corp. Pune punctele la status 2:1 vit str. Adica pentru fiecare 2 puncte pe care le pui la vit pui unul la str. Pui cate un punct la toate magile in afara de iures, daca iti raman puncte le pui la aura sabiei pana faci M1. Fa-ti rost de scut +6 coif +6 +7 arma +6 armura +5 +6. Daca ai alt caracter e cam greu sa cresti repede (decat daca ai war mental ca si el e bun la pvm).

| OnuOnulică a răspuns:

Cu hack.

| Mariuss32 explică:

Eu ma fac sura AM.

| Raoul_Craciun_1996 a răspuns:

Pai nu prea poti happy rata e mult prea mica pe Metin2Ro big grin acolo iti trebuie foarte multa rabdare big grin eu te sfatuiesc daca nu ai rabdare sa incerci un server privat happy