| Ezio13 a întrebat:

Am o intrebare happy.

Acum ceva vreme am avut instalat COD 4 in PC si am vrut sa il sterg dar din lipsa de materie cenusie am sters tot fisieru unde era instalat jocu (inclusiv si jocu) si acum nu ma mai lasa sa-l dezinstalez ca lipsesc fisierele si nici sa il instalez nu ma lasa. happy Cum pot rezolva prostia facuta de mine in afara sa reinstalez windowsul? Mersi!

2 răspunsuri:
| 3DEffect a răspuns:

Poti sai dai unistall din control panel sau sati downloadezi Unlocker si le stergi.

| Ezio13 explică (pentru 3DEffect):

Pai aia ii faza ca nu mai am ce sa sterg/dezinstalez... happy